Napis LOVE

Wynajem napisu LOVE

„Dałem Ci kamień z wielkim LOVE…” My za to dajemy wam napis. I to nie byle jaki… Ogromny napis „LOVE” doskonale sprawdzi się na każdej imprezie tematycznej. Niebywale urokliwy, o delikatnym wydźwięku emocjonalnym, doskonale nadaje się na dekorację wesela. 

Teraz wynajem napisu „LOVE” jest jeszcze prostszy niż wcześniej! Świecąca „miłość” przypadnie do gustu każdemu – nie tylko przedstawicielkom płci pięknej. Do wyboru różne czcionki, a także różne rodzaje podświetlenia. Klasyczne, żółte światło doskonale sprawdzi się na imprezach w stylu retro. Ciepłe, o lekko sielskim wyrazie idealnie wkomponują się w całość. 

Nieco bardziej wyraziste białe światło – chociaż zimne – rozgrzeje każdą zabawę stylu nowoczesnym. Do najpopularniejszych rozwiązań w tym zakresie należy oczywiście światło czerwone. Któż nie chciałby mieć czerwonego napisu „LOVE” na swoim ślubie, weselu, urodzinach czy imprezie tematycznej. Nie da się ukryć, że podświetlane literki wyglądają obłędnie – zwłaszcza po zmroku. 

Duży, czytelny, pełen uroku napis „LOVE” sprzyja tworzeniu ciekawych zdjęć. Zastanawiasz się jak nadać swojej imprezie niepowtarzalnego charakteru? Kluczem do sukcesu są świecące literki. Duże, wyraziste i praktyczne przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.