Ścianka kwiatowa

Wynajem ścianki kwiatowej

Oto prawdziwy hit sezonu weselnego 2018 – wyjątkowa ścianka kwiatowa. Wbrew powszechnej opinii, ścianka kwiatowa doskonale sprawdzi się na innych imprezach np. tematycznych. Co więcej, idealnie nadaje się do sesji zdjęciowej. Jeszcze do niedawna wynajem ścianki kwiatowej przerażał ceną. 

Obecnie rozwiązanie to jest dostępne dla każdego. Mnogość rozwiązań w tym zakresie sprawia, że każdy znajdzie ściankę taką, jaką aktualnie potrzebuje. Chociaż w wersji podstawowej element ten zawiera kwiaty w stonowanej kolorystyce, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać doń nieco koloru bądź…kwiatowe inicjały – np. solenizanta, jubilata czy Młodej Pary. 

Ścianka kwiatowa charakteryzuje się niebywałym urokiem. Stworzona z najwyższej jakości elementów cechuje się niecodziennym, aczkolwiek stylowym designem. Chociaż jest popularna od niedawna, to już zdążyła „wejść” do grona najchętniej wypożyczanych gadżetów weselnych. Nic w tym dziwnego. Odpowiednio osadzona ścianka kwiatowa sprzyja tworzeniu bajecznych zdjęć. 

Zlokalizowana za Państwem Młodym pozwala tworzyć magiczne ujęcia przez cały czas trwania wesela. Ścianka kwiatowa przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Jej neutralny design sprawia, że wpasuje się ona w niemal każdą aranżację.